Ogłoszenia

Tutaj możesz dodać swoje ogłoszenie, opisując jakiego wsparcia potrzebujesz. Produkty żywnościowe, środki czystości, sprzęt – napisz nam dokładnie, czego Ci potrzeba. Zapoznaj się z formularzem i umieść ogłoszenie pomocowe.
A może wsparcie na Ciebie już czeka i Twój darczyńca umieścił już ogłoszenie, którego szukasz? Koniecznie zobacz i nawiąż kontakt!

Projekt "Pomoc mobilna"

calendar_month

2022-11-10

ogłoszenie potrzebującego

“Mała” paczka żywnościowa - 30 st. “Duża” paczka żywnościowa - dla wielodzietnej rodziny-30 szt. Wyprawki do szkoły dla dzieci z biednych i/lub wielodzietnych rodzin- 10szt. Apteczka dla seniora- 10 szt. Środki higieny -15 Zakup po 10 drzewek owocowych (jabłonie, czereśni, gruszy, wiśnie) dla gospodarstwa wiejskiego - 15 szt. Zakup po kur niosek dla gospodarstwa wiejskiego -15 szt. Zakup lodówki -5 szt. Zakup pralki dla rodziny wielodzietnej - 5 szt. Zakup komputera dla dziecka z biednej rodziny - 5szt.

Czytaj dalej

expand_less

Pralka

calendar_month

2022-11-08

ogłoszenie wspierającego

Pralka Kernau KFWM I 6501 o załadunku do 6 kg i standardowej szerokości 60 cm to proste w obsłudze urządzenie, cechujące się dużą energooszczędnością. Użytkownik ma do wyboru 15 programów prania, a maksymalna prędkość wirowania to aż 1000 obr./min. zalety SYSTEM ECO-LOGIC KONTROLA PIANY PROGRAM 15' WZORNICTWO BIAŁY RODZAJ STEROWANIA MECHANICZNE ILOŚĆ PROGRAMÓW 15 MAKSYMALNY ZAŁADUNEK 6 KG

Czytaj dalej

expand_less

Zadanie „Polak z Sercem" jest dofinansowane ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu „Polonia i Polacy za Granicą 2023".
Zadanie realizowane jest w okresie 01.07.2023 - 31.12.2023 na terenie Polski, Ukrainy, Litwy oraz Białorusi, gdzie przebywają Polacy.
Grupą docelową są ludzie młodzi, polskiego pochodzenia wraz z rodzinami, zamieszkujący tereny tych państw.
Akcja ma na celu wsparcie Polaków mieszkających na Kresach, którzy przez sytuację polityczno-gospodarczą żyją w warunkach ubóstwa.